m Platyna koloidalna Złoto koloidalne Miedź koloidalna Srebro koloidalne Slide Slide Slide Slide

Niejonowa Nano Platyna Koloidalna PT 10 ppm 300ml – VITACOLLOIDS

92.99 

Brak w magazynie

Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępnyOpis

Platyna – Jeden z najszlachetniejszych metali jakie występują na świecie, jak się okazuje kryje w sobie zdecydowanie więcej, niż tylko materialne wartości, które z powodzeniem może wykorzystać człowiek.

Platyna jako katalizator kontroluje procesy utleniania, syntezy, oraz wydalania. Jako taka decyduje ona o charakterze przemian białkowych odbywających się w tkankach ludzkich. Niechemiczny nano-koloid platyny silnie oddziałowywuje dermatologicznie radykalnie zmniejszając przebarwienia naskórka. Wzmacnia odczucie zapachów. Koloid ten może być żelowany działając odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry.

 Nano-platyna już w mikroskopijnych stężeniach takich jak 0.01 PPM działa pobudzająco i regulująco w procesach enzymatycznych, oddychania, krążenia, przyswajania pokarmów i procesach wydalania. Kontroluje zdrowy wygląd oraz jędrność skóry. Czyste chemicznie, nanocząsteczkowa platyna, idealna do pielęgnacji twarzy i ciała. Doskonale oczyszcza skórę, nie wywołuje reakcji alergicznych (oprócz osób uczulonych na platynę) długotrwały efekt.

Jest to dzisiaj w świecie wyjątkowa niejonowa, super czysta forma platyny koloidalnej nie obciążonej zanieczyszczeniami powierzchniowymi stanowiącymi typową pozostałość procesu rafinacji chemicznej platynowców.

Jest to najbardziej stabilna z licznych postaci platyny. Cząsteczki wodnego koloidu nano monokrystalicznej platyny migrują w polu elektrycznym do katody, co oznacza iż w takich właśnie cieczach wytwarzają się w nich znaczne elektryczne ładunki powierzchniowe.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść na gazę niewielką ilość produktu.
Delikatnie przecierać skórę.
Stosować minimum 2 razy dziennie – rano i wieczorem.

Opakowanie: Butelka szklana 300 ml

Stężenie platyny: 10 ppm
Skład INCI: Platinum (nano) 10 ppm, Aqua

Marka

Marka

Vitacolloids